Bioshock yapım ekibi isim değiştirdi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.02.2017 - 13:05
Bioshock benzeri oyunlar yolda..
Ken Levine belki de oyun sektöründeki en önemli isimlerden birisi. Son olarak Bioshock Infinite ile karşımıza çıkan ken levine liderliğindeki Irrational Games'in isim değiştirdiği, daha doğrusu bu ekipten 12 kişinin de yer aldığı bir stüdyoya dönüştürüldüğü açıklandı.

Take Two tarafından yapılan açıklamaya göre Ghost Story Games'in yeni bir oyun duyurmasına daha uzun bir süre var ama firma şimdiden çalışmalara başlamış durumda. Bu konuda her zaman olduğu gibi firmanın sürükleyici oyunlar yapmak üzere fokuslandığı açıklanırken özellikle Bioshock hayranlarının benimseyeceği tarzda oyunlara odaklanılacağı da belirtilmiş.

Atılan bu yeni adım Ken Levine'ı firmada tutmak için yapılmış olabilir. Açıklamalarda ekibin daha çok Bioshock hayranlarına hitap edecek oyunlar yapacağının vurgulanması ve Levine'ın bu tarz oyunlar için çok zaman gerektiğini açıklaması göz önüne aldığımızda Ghost Story Games'in üzerinde çalışacağı yeni yapımlara olan merakımız da artıyor açıkçası.

Bioshock yapım ekibi isim değiştirdi
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 19:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2017 07:40
"oyunlar yapmak üzere fokuslandığı" yerine "oyunlar yapmaya odaklandı" demenin çok zor olduğunu düşünmüyorum. oyun dili kullanmak ayrı bir konu ama bu baya baya dil katliamı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2017 17:51
Ken Levine'in fikirleri yeter.

Bu arada "fokuslanmak" sözcüğünü "odaklanmak" olarak değiştirebilir misiniz?
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2017 14:01
Geçen arkadaşlar bi hatun gördük, bir "fokuslandık" bir "fokuslandık" ki sorma. "Zoom" yapmaktan, gözlerimiz bozuldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2017 01:30
Ken Levine'in yine iş başında olduğunu duymak güzel bir şey. kalitesinden ödün vermediği sürece, harika oyunlar yapacağını düşünüyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2017 17:28
bioshock apayrı bir oyundu ya,okyanusun altındaki bir şehir gibi fantastik birşey yakalanması zor benim için.mükemmeldi.bir soma birde bioshock.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2017 13:29
Bu adamın dahil olup yaptığı oyunlar muhteşem. Oyunların kalite, görsellik, hikaye, atmosfer gibi belli bir seviyeye kadar gelmesinde kuşkusuz bu adamın çok büyük payı var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock yapım ekibi isim değiştirdi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×