BioShock'ın Elizabeth'i, sadece parlak bir yüz değil!

BioShock'ın Elizabeth'i, sadece parlak bir yüz değil!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 8.12.2012 - 00:53
Biz de mi aşık olsak?
BioShock efsanesi için oyunculara sunulan yeni yüz Elizabeth, sadece parlak bir yüzden ibaret olmayacak. Irrational Games'in Ken Levine'i tarafından yapılan açıklamada, karakterin oyun boyunca çeşitli yetenekler ile bizlere eşlik edeceği açıklandı.

BioShock'ın Elizabeth'i, sadece parlak bir yüz değil!
Oyun ekibinin, Elizabeth'e "aşık olduğu" yorumu da aynı haber üzerinden geldi. Mecazi anlamda da olsa; bu yüzden karakterinin rolünün arttırıldığını ve hala gelişme aşamasında olduğu açıklandı. Levine, E3'te gösterilen karakterin çok güçlü bir kişiliğe sahip olduğunu açıkladı ve daha sonra bu karakterin sadece işe yarar bir oyuncu olmasının yanında, bir "partner" olmasını da uygun gördüklerini ekledi.

"İnsanların Elizabeth'i zaman geçtikçe sevdiğini farkettik vee biz de ona aşık olmaya başladığımızı gördük, bu sebeple onun oyun içerisindeki rolünü daha da derinleştirmeye karar verdik; emin olduğumuz şey ise, Elizabeth oyunun her bakış açısına dokunabilen bir karakter olacak."


BioShock Infinite, PC, PS3 ve Xbox için 26 Mart'ta piyasaya sürülecek. Detayları takip edeceğiz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 23:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×