BioShock'un yeni "Big Daddy"si

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 25.08.2010 - 13:29
BioShock: Infinite'in yeni bossunun adı belli oldu.

Irratonal, BioShock: Infinite'in yeni "boss"unun ismini belirledi: Handyman

Firma, son açıklamalarında yeni boss'un tasarımının büyük ellere karşı duyulan takıntı olduğunu da son podcast'inde açıkladı. İlk oyundaki Big Daddy'i oldukça anımsatan "Handyman", konsept tasarımcısı Rob Waters'ın açıklamalarına göre ilk olarak pençe gibi dizayn edilmiş.
Ancak sonrasında pençelerin işe yaramayacağını düşünen Waters, Handyman'i insansı olarak tasarlamış.

BioShock: Infinite, bu ayın başında açıklanmıştı. Oyun 1912 senesinde havada yüzen Columbia şehrinde geçecek. BioShock: Infinite'in 2012 yılına kadar çıkması beklenmiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 15:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioShock'un yeni "Big Daddy"si

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×