Bioware çok önemli bir duyuru yapacak

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 17.11.2010 - 18:22
Yeni yıl sürprizi var

Bioware, Mass Effect serisi ile kalplerimizi kazanan bir firma. Bilindiği kadarı ile şu anda Mass Effect 3 için çalışıyorlardı.

Ancak bilmediğimiz bir şeyler varmış. Bugün Bioware, yukarıdaki imajı yayınladı ve 11 Aralık'da olacak VGA etkinliğini işaret etti. Zira geçen yıl VGA (Spike TV Video Game Awards) etkinliğinde Batman: Arkam City duyurulmuştu. İmaj Mass Effect 3'e ait olamaz. Zira bu oyun açıklanmıştı. Resimle ilgili yorum yaparsak; modern çağda veya yakın gelecekte geçen bir aksiyon oyununu andırıyor. Bakalım 11 Aralık'da örtünün altından ne çıkacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioware çok önemli bir duyuru yapacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×