BioWare gelişticilerinin açıklaması Anthem'ı bekleyenleri üzdü

Furkan Güler
Furkan Güler 27.08.2018 - 11:38
Alıştık biz bunlara.

BioWare'ın geliştirdiği ve EA Games'in dağıtımcılığını üstlendiği Anthem hakkında yeni bir bilgi daha geldi. Eski Mass Effect geliştiricilerini Anthem projesine ekleyen, sonrasında ise çıkartan EA Games, bu sebepten dolayı oyuncuları üzmüştü. Şimdi ise bu üzücü olay, kötü meyvelerini vermeye başladı. Belirtilenlere göre Anthem'ın hikayesi çok fazla derin olmayacak. Basit bir hikayeye sahip olacağı söylenen Anthem, hikaye içerisinde oyuncuya özgürlük verebilecek.

Anthem'ın hikayesi basit olacak

Diğer bir taraftan bunun o kadar da kötü olduğunu söyleyemeyiz. Belki de geliştiriciler basit bir hikayeyi oldukça güzel kurgulayacak oyuna eklemişlerdir. Ancak hikaye ve evren oluşturmakta oldukça başarılı olan BioWare'ın böylesine bir açıklama yapması bizi biraz üzdü. Umarız oyun çıktığında hikaye anlatımı beklediğimiz gibi olur.

Daha çok Destiny serisine benzetilen Anthem'ın, Destiny'den farklı olarak oyunculara ne sunacağı da merak edilenler arasında bulunuyor. Grafiksel anlamda oldukça güzel olan yapımda MMORYO'lardan alınmış mekanikler göreceğiz. EA Games'in oyunu kaç sene destekleyeceği ise belli değil. Son olarak Destiny serisi ise ikinci oyunuyla birlikte oyuncularını daha uzun bir süre idare edecek gibi gözüküyor.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 19:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2018 02:41
Misler gibi Warframe varken özellikle PC ve PS4 de harika bir optimizasyonla ücretsizken neden destiny veya benzeri oyunlara insanlar para döker? 2013 den beri geliştirilen sinematik anlatımlı derin hikayesi olan Warframe i denemenizi tavsiye ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2018 02:34
ea yönetimi: nası ederik de şu destiny denen şeyden yaparık?
studio: aklımızda bişiy var. exosuit'e binmeli destiny ama daha güzel görselli, roketli?
ea yönetimi: yapın la, ne kaybederiz? destiny de bi boka benzemiyodu ama bak kaç sattı. hem de iki kere aynı malı sattı.
studio: olmuş bil babaaaaa!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2018 01:46
yok oyuncular neden üzülüyor ki ? EA bu oyunu derin hikayesi olsun diye mi yaptırıyor ? Adamlar, Destiny, kafasında bir dünya yapıp oradan para yürütme peşindeler. Sezon sezon iliklerinize kadar para isteyecekler. Ayıp olmasın diye koydukları hikayeye kasıp birde casual oyuncu mu kaybedecekler ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2018 00:04
geçen sene yaptığım bir yorum vardı sitede,boşun hikaye beklemeyin bunlar hikaye diye,işte realist olmak böyle birşey,karşınızda köy evi gördüğünüz zaman aa villaya bak demiyorsunuz,multiplayer ağırlık verileceği zaten belliydi,dayarlar birde lootboxu ohh
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2018 11:47
destiny ister beğenin ister beğenmeyin arka planda çok geniş bir hikayesi var. anthem bence şişirme olcak gibi bi his var içimde
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2018 00:03
ne içtin lan sen ? ne derinliği bildiin çöp klişe dolu hiçbirşeyide yok,hikaye derinliği dediğin dark soulsda vardır sen tamamlarsın birşeyler vardır ama destiny dediğin lootboxcu hırsızlarda hiçbir derinlik falan filan yok
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2018 18:37
Destiny ve hikaye :) bi tebessüm ettirdiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioWare gelişticilerinin açıklaması Anthem'ı bekleyenleri üzdü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×