BioWare önümüzdeki ay yeni bir Dragon Age oyunu mu duyuracak?

Korhan ONUK
Korhan ONUK 30.11.2018 - 11:51
İpuçları öyle gösteriyor.

BioWare tarafından geliştirilen Dragon Age serisi, rol yapma oyunu severlerin favorileri arasında yer alıyor. Son olarak 2014 yılında geliştirdiği Dragon Age: Inquisition ile en iyi oyun ödülüne konan BioWare, seriye yeni bir oyun geliştirdiklerinin ipucunu verdi.

BioWare, yeni Dragon Age oyununu Aralık ayında duyurabilir

BioWare'de genel müdür olarak çalışan Casey Hudson, firmanın Aralık ayında Dragon Age markası ile alakalı bir ürün duyuracağını açıkladı. Hudson açıklamasında; "Eğer beni ve Mark Darrah'ı Twitter üzerinden takip ediyorsanız, gizli bir Dragon Age ürünü üzerinde çalıştığımızı biliyorsunuzdur. Dragon Age bizim için inanılmaz derecede önemli bir seri ve onun mirasını devam ettirme konusunda oldukça heyecanlıyız. Gelecek ay konuyla ilgili duyurular olabilir. Tabii ki "nereye" bakacağınızı söylemeyeceğim." sözlerine yer vermiş.

Hudson'un açıklamasına baktığımızda yeni bir Dragon Age oyununun The Game Awards 2018 töreninde duyurulmasını beklemek çok da yanlış olmaz. Geçtiğimiz günlerde ondan fazla yeni oyunun törende duyurulacağını öğrenmiştik. Bunlardan birisi de Dragon Age serisinin yeni oyunu olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz, The Game Awards 2018 gerçekten heyecan verici duyuruların olacağı bir etkinlik mi olacak?

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 11:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2018 21:37
Origins'teki atmosferi tekrar yaşatsınlar da başka şey istemeyiz. Zorlama büyüklükteki haritalar, açık dünya, vs. olmasa da olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2018 21:18
Hikaye DA:I dan sonrasını konu alacaksa ilginç olur. Tevinter Imperium'u gözümüze sokmuşlardı. Kötü adamlar da elfler olacak büyük ihtimal. İyi de olur aslında zaten eziliyorlardı bi kırbaçta biz vuralım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2018 19:04
dragon age immortal....
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grandmasterman
Grandmasterman 30.11.2018 18:09
Ben baya seviyorum DA serisini ya gelse de gene ejderha kessek :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 30.11.2018 15:00
Dragon Age Inguisition bana göre çok güzel oyundu umarım üzerine koyup daha iyi bir Dragon Age oyunu yaparlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioWare önümüzdeki ay yeni bir Dragon Age oyunu mu duyuracak?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×