BioWare oyuncuları yerinden zıplatacak

Burçin Aygün
Burçin Aygün 9.12.2010 - 14:41
Geriye çok az vakit kaldı
Ortaya çıkan bir görsel üzerine yapılan dedikodular çok heyecan verici. Bir kadının, yerde yatan küçük bir çocuğa uzanırken görülen görüntünün bu Cumartesi gerçekleşecek olan VGA etkinliğinde yayınlanması beklenen bir videodan olduğu söyleniyor. EA ise bu haberin doğru olduğunu onayladı. Görüntüyü sızdıran kişi ise bu oyunun BioWare takipçilerini koltuklarından fırlatacağını söylüyor ve ekliyor, "Oyunun ne olduğunu biliyorum ama söyleyip sürprizi kaçırmak istemiyorum."

BioWare oyuncuları yerinden zıplatacak
Sizin tahminleriniz nelerdir? Yeni BioWare oyunu ne olabilir?
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioWare oyuncuları yerinden zıplatacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×