Bioware'daki sırlar

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Bioware'daki sırlar
Bioware firması Baldur's Gate serisi, Star Wars: Knights of the Old Republic ve Neverwinter Nights gibi mükemmel oyunları yapıp karşımıza çıkardı. Şimdide yeni bombaları ile suskunluğunu bozuyor. X - Box 360 için gelecek zamanda geçen bir RPG oyunu üzerinde çalışıyor. 23. yy'da geçen Mass Efect, Unreal Engine 3 ile hazırlanıyor. Özel bir timdeki askeri canlandırdığımız oyunda aksiyon öğeleride bol miktarda bulunacak.

Mass Efect dışında Bioware'in X - Box için daha önce çıkardığı Jade Empire PC platformu içinde hazırlanıyor. Yapım konsoldaki versiyonuna göre daha detaylı olacakmış. Firmanın uzun zamandır üzerinde çalıştığı Dragon Age ise tam bir muamma. Oyunun bitme aşamasına geldiği ve 2006 senesi içinde piyasaya çıkacağı söyleniyor. Son olarak bizleri bu isimler ile oyalayan Bioware'in Baldur's Gate 3 içinde hazırlanmaya başladığı spekülasyonları konuşuluyor.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 22:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioware'daki sırlar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×