Bioware'dan Anthem için ilginç reklam çalışması

Bioware'dan Anthem için ilginç reklam çalışması

Furkan Güler
Furkan Güler 25.07.2017 - 13:34
BioWare, mısır tarlasına Anthem'ı kazıyarak ilginç bir projeye imza attı.
Los Angeles'ta gerçekleşen E3 fuarının bombalarından Anthem'a için ilginç bir reklam çalışması geldi. BioWare'ın gerçekleştirdiği reklam çalışmasında, Anthem'da yer alan exosuitin ve BioWare logosunun koca bir mısır tarlasına kazındığını görüyoruz. Kanada'da Alberta eyaletinin başkenti Edmonton'da yer alan tarlaya adım attığınızda, sanki bir labirente girmişsiniz hissine kapılabiliyorsunuz. Çalışma için ise oyunun yönetmeni Jon Warner ise "Büyümekte olan bir oyunu anlatmanın en iyi yolunu seçtik." söyleminde bulundu. Diğer bir yandan BioWare'ın böylesine ilginç bir reklam çalışması seçmesi gayet hoş olmuş.


Oyuncu kanadında Destiny serisine rakip olarak gösterilen Anthem, sessizce kendi yolunda ilerlemeye devam ediyor. Pek fazla ses getirecek reklam kampanyaları yapılmayan oyunun, Destiny 2'ye göre daha derin RYO öğelerine sahip olacağını tahmin ediyoruz. E3'te yayınlanan videoya baktığımızda oyunun oldukça serbest oynanış mekanikleri ile süslendiği belli oluyor.

Diğer bir yandan Mass Effect üçlemesini ortaya koyan geliştiri ekibin Anthem üzerinde çalıştığını bildiğimizden dolayı oyun için daha fazla heyecanlanıyoruz. Oyun dünyasının en iyi sci-fi fantastik evrenini ortaya koyan ekipten, basit bir oyun geleceğini kestirmek oldukça güç durumda. Bakalım Anthem çıktığı dönemde bizi şaşırtabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darth Revan
Darth Revan 29.07.2017 23:05
Bir Bioware efsanesi daha yolda :) Bu adamlar işlerini iyi yapıyor.RPG denilince akla gelen ilk oyun firması.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 19:26
Bu oyundan yana hiç ümidim yok.
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2017 09:42
NEden neresini beğenmedin?
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 25.07.2017 21:52
valla bu oyunu bekliyorum gerçekten. co-op oynanışı gerçekten güzel görünüyordu. umarım cidden güzel bi iş çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 17:16
Bu Bioware ın yatacak yeri yok yemin ediyorum. Sen git Mass effect gibi sükse yapmış oyunu yan-çakma stüdyona ver bir güzelcene batırsın ama bu ne idüğü belirsiz oyunu Mass effecti yapan ana ekip yapsın. Bunun adı fanları sırtından bıçaklamaktır. ME3 ile birlikte fanlara yaptıkları en büyük ihanet.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2017 14:25
Gerçekten yazık... Biz Andromeda'ya Quarian DLC'si bekliyoruz, bunun yerine adamlar kaynaklarını nasıl değerlendiriyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×