Bioware'de önemli bir ayrılık daha

Bioware'de önemli bir ayrılık daha

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.01.2016 - 14:27
Yaprak dökümü devam ediyor
Bioware'den önemli bir ismin ayrılığı daha bugün resmen doğrulandı. Uzun süredir Bioware'de görev yapan David Gaider yaptığı açıklama ile firma ile yollarını ayırdığını resmen duyurdu.

Kendi Twitter hesabında "Üzüntüyle belirtmeliyim ki geçen 17 yılın ardından bugün Bioware'deki son günüm.Takımımı özleyeceğim" açıklamalarını yapan Gaider, bu sözleri ile Bioware ayrılığını doğrulamış oldu.

Bioware çatısı altında Dragon Age oyunlarını ve dünyasını yazan en önemli kalemlerden biri olan gaider, ayrıca serinin bazı kitaplarına da imza atmıştı. Baldur's Gate 2, Kotor, Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark oyunlarında da aktif olarak yer alan David Gaider'ın firmadan neden ayrıldığı ya da başka bir firmaya geçip geçmeyeceği ise şimdilik belli değil.

Bioware'de önemli bir ayrılık daha
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 02:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×