Bioware'in yeni oyunu Anthem ertelendi!

Bioware'in yeni oyunu Anthem ertelendi!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.01.2018 - 00:58
Oldu mu şimdi bu?

Anthem, E3 2017'de duyurulduğundan beri oyuncuların bir hayli dikkatini çekmişti. BioWare tarafından geliştirilen oyun, etkinlikte yayınlanan video ile herkesi heyecanlandırmıştı. Peki sonrasında ne oldu? Oyun hakkında neredeyse hiçbir haber ortalıkta yokken, bugün oyununun 2018 sonu yerine 2019 başına ertelendiği belirtildi.

BioWare'in Anthem oyunu 2019'a ertelendi

Kotaku'nun isim belirtmediği kaynaklarından alınan bilgilere göre, BioWare'in üzerinde Anthem yüzünden çok büyük bir baskı var. Özellikle Mass Effect Andromeda oyunu ile milyonlarca hayranın kalbini kıran geliştirici, bu sefer Anthem ile ortaya dört dörtlük bir oyun çıkarmak istiyor. Bu da oyunun ertelenmesi demek. İyi haber ise, bu yıl sonunda Anthem'in küçük bir kısmının EA Access'te yayınlanacak olması. Oyun içerisinde yapılacak olan testlerin tamamının burada yürütüleceği belirtilirken, oyun çıktıktan sonraki test sunucusu da burası olacak. BioWare ekibinin neredeyse tamamı Anthem üzerinde çalışırken, çok küçük bir bölümü MMO Star Wars: The Old Republic'de çalışmakta. BioWare'in üzerindeki baskıyı kesinlikle anlayabiliyoruz. Bakalım Anthem'in ertelenmesi, oyunun gelişiminde nasıl bir rol oynayacak ?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 05:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
makaleLe
makaleLe 25.01.2018 02:47
Bu adamların Anthem'i severek yapmadıklarını düşünmüyorum. Zaten yeterince yaprak dökümü oldu. Bu oyun sadece büyük bir proje ve kabul ettiler haliyle, biliyolar istedikleri tarzda oyunlar yapmak artık eskide kaldı, EA rahat vermez, bari parasıyla tecrübemizi konuşturalım kafasında bir işteler.
Destiny, Anthem, Division... gibi oyunlar zehir, oyun dünyasının en şer zamanlarını yaşıyoruz :D
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 15:16
çağ değişti oyunculuk anlayışıda değişti maalesef...evet bende firmanın bu oyunu isteyerek yapmadığı kanısındayım...o yüzden olan bizim gibi mass effect seven kitleye,single player kitlesine oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2018 19:32
Dragon age üzerinde de çalışıyorlarmış.anthem ile da arka arkaya çıkacak büyük ihtimal
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2018 17:09
Ah bioware ne çektin ea den.. Ea nin cidden hayır yani bıkmadılar bir türlü. Buradan söylüyorum Anthem patlar. Patlar ağa patlayacak kaçarı yok. Andromeda cidden hayal kırıklığı idi. Dragon Age 4 söylentisi dolanıyor ortalıkta umarım duyururlar..
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 25.01.2018 11:23
Bioware bir şekilde şu EA den kurtulsa.gerçi kimsede kalmadı.Obsidian vari takılsalar kafalarına göre.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2018 08:08
zaten bildiğiniz desinty 2 tarzında bişey olacak,dayayacaklar mikro ödemeyi mikro tranzeyşını,keşke full single player hikaye odaklı bir oyun olsa eminim çok iyi başarı yakalardı ama çarşambanın geleceği salıdan belli zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×