Bir dakikada G.O.R.A.

Bir dakikada G.O.R.A.

Furkan Güler
Furkan Güler 21.12.2017 - 10:15
Dünyalılardan tiskiniyorum!

G.O.R.A. filmi ile kaliteli anlamda belki de ilk defa fantastik bilim kurgu yapımı ile karşımıza çıkan Cem Yılmaz, yeni filmi olan Arif V 216'nın gösterimi için gün sayıyor. G.O.R.A. filminde yaşananlardan sonrasını konu alacak olan yapımda, Arif'in arkadaşı olan 216'nın gezegenimize gelmesini ve ikilinin başından geçen olayları izleyeceğiz. Film için reklam çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cem Yılmaz ise Arif V 216'yı izlemeden önce bilmemiz gerekenleri 1 dakikalık bir videoya sığdırdı. G.O.R.A. filmini henüz izlememiş ve olayları unutan izleyiciler için yapılan videonun çizimleri ise ünlü karikatürist Emrah Ablak'a ait.

G.O.R.A. filmi bir dakikada anlatıldı

Vakti zamanında kendisinin de karikatürist olduğunu bildiğimiz Cem Yılmaz'ın bizleri şaşırtacak işler ile karşımıza çıkması oldukça hoş duruyor. Yılmaz'ın espri tarzını artık eskimiş bulan bir kitle bulunsa da, muhtemelen kendisi yeni filmi ile izleyicilerine yeni sürprizler yaşatacaktır. Yeni filmde geçmişe giden Arif ve 216'nın seri üretimine geçen kötü karakterimiz bir yana, günümüzün popüler filmlerine de bolca göndermeler bulunuyor. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 03:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2017 13:08
kapak görselinde cem yılmaz kerimcan durmaz'a benzemiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×