Bir firma daha Denuvo'dan vazgeçti

Bir firma daha Denuvo'dan vazgeçti

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 18.09.2017 - 15:51
İsabet olmuş
PC oyunculuğu dünyasının başındaki en büyük belalardan biri olan ve oyunlarını orjinal olarak satın alan oyunculara bile büyük sorunlar çıkartan korsan yazılım koruması Denuvo, geçtiğimiz aylarda birçok skandal ile gündeme gelmiş, oyunculardan aldıkları tepkiler ve en son sürümlerinin bile hızlı bir şekilde kırılması ile birlikte oyun stüdyolarının desteğini kaybetmişti. Denuvo korumasını kullanan birçok farklı oyun stüdyosu, birer birer korumayı yapımlarından kaldırırken, bugün bir başka stüdyo daha Denuvo'dan tamamen vazgeçti.

Three One Zero ve 505 Games tarafından geliştirilen ve uzayda hayatta kalma temalı başarılı oyun ADR1FT, stüdyodan bugün yapılan açıklama ile PC platformunda Denuvo korsan koruma yazılımından tamamen vazgeçti. Getirilen güncelleme ile yapımdan kaldırılan Denuvo, görünüşe bakılırsa PC oyun dünyasından yakın bir zamanda tamamen silinip, unutulabilir.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2017 06:59
Denuvo kaynaklı sorunları bir tek ben yaşamıyorum herhalde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 16:20
Devuno ADAM MIDIR!!!? Değildir hocam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×