Bir Mafya ailesini kontrol ettiğimiz Empire of Sin duyuruldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 12.06.2019 - 11:01
Empire of Sin konsollara ve PC ve MAC'e geliyor

Romero Games'in geliştirdiği Paradox Interactive'in yayıncılığını üstlendiği strateji rol yapma oyunu Empire of Sin, PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve MAC için duyuruldu. Bir Mafya ailesini kontrol ettiğimiz, 1920'lerin Chicago'sunda geçecek oyunda iyi strateji güç savaşlarını kazanacak Mafya ailesini belirleyecek. Empire of Sin için yayınlanan oynanış görüntüleri de içeren tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir Mafya ailesini kontrol ettiğimiz Empire of Sin duyuruldu

Konsollar PC ve MAC platformları için duyurulan Empire of Sin, 2020 ilkbaharında çıkacak. Empire of Sin',in hikayesi ve oynanış mekanikleri ile ilgili ayrıntılar ise şöyle;

Romero Games ve Paradox Interactive'in oyunu Empire of Sin ile oyuncular, içki yasağının olduğu 1920'ler Chicago'sunun, acımasız yeraltı suç dünyasının kalbine taşınıyor. Kalabalığın en tepesinde çıkmak için dalavere çevirmek, tatlı dil kullanmak ve korku salmak serbest. Bu karakter odaklı ve kara filmlerden esinlenilmiş oyun, oyuncuları debdebeli 20'lerin pırıltı ve cazibesinin tam ortasına bırakırken perde arkasındaki organize suçların zorlu ve tekinsiz yollarına da sokuyor. 

Bir Suç İmparatorluğu Kur: İstediğin yasadışı iş kolunu (merdiven altı içki dükkânı, sendika himayesi veya kumarhane, hiç fark etmez) seçip sokaklarda ismini duyuracak sadık bir mafya takımı oluşturarak suç imparatorluğunu kur. Adın duyulduğunda, rakip bölgeyi ele geçirerek nüfuzunu arttır ve repertuarına daha fazla girişim ekle.

Bölgeni Koru ve Genişlet: Diyelim ki yumrukların konuşacağı bir duruma düştün ve ekibinin bir mesaj göndermesi gerekiyor. Öyleyse sert geçecek sıra tabanlı bir çatışmada karşı tarafla yüzleşmeye hazır ol. Adamlarını stratejik olarak topla ve çatışma hasarını azami seviyeye getirmek için ekip içinde kuvvetli bir kimya oluşturarak şehirdeki yerini sağlamlaştır. 

Canlı Kanlı Bir Dünya: 1920'ler Chicago'sunun hareketli sokaklarını keşfet ve yaptıklarına (veya yapmadıklarına) nasıl tepki vereceklerini belli eden kişisel hikâyelere sahip canlı kanlı karakterlerle etkileşime geç. İstediğini elde etmek için havadan sudan konuş, zorla bilgi al, baştan çıkarma yoluna git, tehdit et veya öldür.

Nüfuzunu Kullan: İttifak kur veya mevcut ittifaklarını boz, polislere rüşvet ver ve grup dereceni yükseltip suç aileni genişletmek için kara borsada ticaret yap. Fakat düşmanlarını her daim yakınında tutup içeride bir tane köstebek, her yerde de bir çift kulak bulundurmayı unutma.

Sayısız Zafer Stratejisi: Tepeye ulaşmak için ister şiddet, ister sosyal nüfuz, istersen şehre yayılan namını kullanmış ol; Chicago'nun Kralı veya Kraliçesi olmanın sayısız yolu var. Çeşitli başlangıç koşulları ve sürekli değişen ekip dinamikleriyle hiçbir oyun birbirinin aynısı olmayacak.


Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2019 23:52
yılardır gangland'tan sonra böyle bir oyun bekliyordum bira eski kalmıştı ama hala oynarım umarım böyle strateji mafia oyunları yeniden popüler olur ve gerçek oyuncularlada oynarız açık dünya :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
kaskal
kaskal 13.06.2019 21:19
Ana karakter Al Capone alırım bir dal
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2019 21:17
Ooo Jazz bebeğim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2019 23:13
telefon oyunlarını andırdı o harita ekranı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2019 19:51
Güzel duruyor diyecektim ki o sondaki harita tasarımı...neyse
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir Mafya ailesini kontrol ettiğimiz Empire of Sin duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×