Bir manyak oyun

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 27.10.2010 - 11:06
Happy Wheels adlı web-tabanlı oyun ruh sağlığınızı bozmaya hazırlanıyor.

Çocuğun tekini basketbol topu gibi kullanıp smaç atmayı denediniz mi? Ya da midenin içinde küçük bir scooter'la ilerlemeyi? Peki ya üzerine jet motoru takılmış bir tekerlekli sandalyeyle uçmak ister misiniz?

Happy Wheels adlı web-tabanlı oyun, biraz vahşet içerse de çevrimiçi Jackass olma yolunda ilerliyor. Kendi bölümlerinizi tasarlayabileceğiniz oyun, çoğumuzun küçüklüğünden hatırlayacağı Excite Bike oyununa çok benziyor.

Oyun grafiksel olarak üst düzey olmasa da kan ve vahşet içerdiğinde uyarımızı da yapalım. Happy Wheels'a buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir manyak oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×