Bir Reddit mucizesi! PS4 böyle mi olacak?

Mert Günhan
Mert Günhan 21.05.2013 - 14:19
Sony'nin görüntülerini birleştirdiler
Sony'nin PlayStation 4'ü Xbox'ın etkinliğinden önce göstermesi Microsoft'tan ilgileri uzaklaştırdı mı bilinmez fakat yayınladıkları teaserın görselleri PlayStation 4'ün neye benzediği ile ilgili bir fikir verebilir.

Reddit'ten bir kullanıcı, teaser görüntülerini farklı açılardan birleştirerek PlayStation 4'ün neye benzeyeceğini ortaya çıkartmış gibi. Bunun şimdiye kadar PlayStation 4'e en yakın görüntü olduğu şüphesiz ortada.

Sony'nin artık PlayStation 4'ün neye benzediğini göstermesi an meselesiyken, sizce böyle bir şey gösterebilirler mi?

Bir Reddit mucizesi! PS4 böyle mi olacak?
Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 00:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Exirlox
Exirlox 28.05.2016 20:03
Tamda öyle oldu!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir Reddit mucizesi! PS4 böyle mi olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×