Bir rekor daha: Modern Warfare 2 şov sürüyor

Bir rekor daha: Modern Warfare 2 şov sürüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Bir rekor daha: Modern Warfare 2 şov sürüyor
Infinity Ward'un FPS oyunu Modern Warfare 2 için geliştirilen ilk DLC paketi, geçtiğimiz günlerde Xbox Live kullanıcılarına özel olarak 1200 MS puanı karşılığında satışa sunulmuştu. Tek konsola çıkmasına rağmen yapımcıların eklenti paketinden beklentisi büyüktü, nitekim öyle de oldu. Her ne kadar bazı kesimlerce 1200 MS puanı pahalı bulunsa da DLC paketi, ilk 24 saatte 1 milyondan fazla satarak büyük başarı elde etti. Paketin ilk hafta rakamı da açıklandı; tam 2.5 milyon.

5 Multiplayer haritadan oluşan bu paket, önümüzdeki ay itibariyle PS3 ve PC için de gelebilir. Çoğu oyun 1 milyonu bile geçemezken, bir eklenti paketinin bu kadar fazla satılması Call of Duty'nin çekiciliğini ortaya koyuyor. Ek olarak bu rakamın Xbox Live tarihinde rekor olduğunu da belirtelim

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 22:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×