Bir şarkı ki her konserde gideri var

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 17.12.2013 - 11:00
MK Okuru'nun en sevdiği oyun müziği
Haftalık anket incelememizde geçen hafta sorduğumuz sorunun cevaplarını detaylandırmaya geldi sıra. Sizlere geçtiğimiz hafta başında "Konsere gittiniz ve grup bir anda oyun müziği çalmaya başladı! Hangi oyun peki?" şeklinde bir soru sormuştuk. Sizlerin verdiği yanıtlar sayesinde de MK Okuru'nun en çok sevdiği oyun müziği ortaya çıktı.

Bir şarkı ki her konserde gideri var
Bol seçenekli anketimizin birinci sırasında yer alan oyun müziği %27'lik oy ile Skyrim geliyor. Dovakhin şarkısı hepimizin diline dolanmış, neredeyse binlerce farklı versiyonu ortaya çıkmıştı. İşte o şarkı hala gönüllerdeki tahtı ele geçirmiş durumda.

İkinci sırada ise %14'lük oy oranı ile Battlefield 4 geliyor. DICE'ın ünlü oyun serisi özellikle son iki oyunu ile seslerde o kadar başarılıydı ki müziklerin de ondan aşağı kalır yanı olmaması gerekiyordu.

Üçüncü sırada ise tam dört farklı oyun bulunuyor. %9 oy alan Call of Duty: Ghosts, Super Mario, Silent Hill ve The Last of Us üçüncü sırayı paylaşan oyunlar.

Şimdi sıra gelid yeni anketimize.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 05:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir şarkı ki her konserde gideri var

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×