Bir sonraki Nintendo Direct, 11 Ocak'ta yapılabilir

Bir sonraki Nintendo Direct, 11 Ocak'ta yapılabilir

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 2.01.2018 - 16:34
Sızan bilgiler Nintendo kullanıcılarını heyecanlandırıyor.

Nintendo'nun yeni oyunları ve ürünleri için düzenlediği dijital etkinlik olan Nintendo Direct'in içerisinde bulunduğumuz Ocak ayında yapılacağı dedikodusu vardı. Şimdi ise bu etkinliğin önümüzdeki hafta, tam olarak 11 Ocak'ta yayınlanacağı belirtiliyor. Call of Duty: WWII'yi sızdıran isim olarak bilinen John Harker, ResetEra'ya yaptığı açıklamada Nintendo Direct'in 11 Ocak'ta gerçekleşeceğini belirtti. Electronic Arts'ın emailinden sızan bir bilgide de zaten etkinliğin Ocak ayında gerçekleşeceği belirtiliyordu.

Nintendo Direct ne zaman?

Sabah saatlerinde Nintendo Switch için 18 gizemli oyunun listelenmesi de bu dedikoduyu bir hayli güçlendiriyor. Ayrıca, Xenoblade Chronicles 2 ile birlikte Nintendo Switch oyuncularının gözü, Nintendo'nun kendi platformu için yapacağı yeni oyunlara dönmüştü.  Çünkü, 2018'de Nintendo Switch oyuncularının Bayonetta dışında heyecanla bekleyeceği bir yapım henüz duyurulmadı. Bu yüzden de Nintendo Direct'in bir an önce yapılması Nintendo Switch için akıllıca bir hareket olacak. Tabi ki henüz Nintendo'dan konu hakkında bir açıklama yok. Nintendo Direct gerçekleşmeden önce yapılan duyurular genellikle iki veya üç gün öncesinden yayınlanmakta. Yani, hala vakit var.

Peki, sizin Nintendo Direct'te duyurulmasını istediğiniz bir oyun veya aksesuar var mı?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2018 21:47
Arena of valor açık beta testini duyuracaklar kesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×