Bir zamanlar Midway vardı!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Bir zamanlar Midway vardı!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Elli yıllık bir geçmişin ardından, Warner Bros Interactive Entertainment tarafından satın alınmasıyla birlikte Midway adı da tarih sayfalarında kalacak; çünkü bir çok efsane oyunun yapımcısı olan firmanın ismi, 13 Temmuz Pazartesi günü itibari ile değişiyor. Bu haber, firmanın çalışanları Hector Sanchez ve Hans Lo tarafından kendi bloglarında da doğrulandı.

        Mortal Kombat 9'un yapımına ise aynı şekilde devam edileceği de gelen bilgiler arasında. Firmanın yeni isminin ne olacağı hakkında henüz bir ipucu yok; fakat Warner Bros ismini içeren bir alt şirket olabileceği hakkında söylentiler de mevcut. Midway isminin tarih olması, doğrusunu söylemek gerekirse biraz üzücü; çünkü bu isim neredeyse bir kuşak için eğlencenin anlamı demekti. Mortal Kombat serisinin her oyununda karşımıza çıkan o kelimenin bize yaşattıklarını, hepimiz çok iyi biliriz. Hoşçakal Midway!

KAYNAK
Bir zamanlar Midway vardı!
destructoid.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 08:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir zamanlar Midway vardı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×