Biraz da köprü yapalım.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Biraz da köprü yapalım.
Hindistan orijinli Garage Games, oldukça ilginç bir yapımla karşımızda. Mühendislik okuyan,  tension/compression hesaplarıyla balataları sıyırma noktasına gelen, buna rağmen bir türlü oyun sevdasından da kopamayıp 25 yaşında fakültenin 4.’cü sınıfına geldiği halde kendinden 6 yaş küçük kişilerle hala Statik ve Mukavemet alan sevgili okuyucularımıza lafımız. Bir de “Bridge Construction Set”i (diğer adıyla Pontifex 2) denemenizi öneriyoruz. Kelimenin tam anlamıyla mühendislik öğrencileri için üretilen bu köprü inşa etme oyununu (aslında öğretici eğlence yazılımı mı demeliydim ?) oynamalısınız. Windows versiyonu burada (3.7 MB) , Linux versiyonu da burada (5.7 MB). Oyunun tam sürümü ise 19.99$ değerinde. Aklıma gelmişken sorayım bir ara ODTÜ’de buna benzer bir program kullanılıyordu, acaba hala devam ediyorlar mı ?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2022 05:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Biraz da köprü yapalım.

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×