Biraz daha ağrı kesiciye ne dersiniz?

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Biraz daha ağrı kesiciye ne dersiniz?
DreamCatcher Games'den yapılan açıklamaya göre, PC'ler için hazırlanan shooter oyunu, Painkiller için yeni bir expansion hazırlanacak. Painkiller: Battle Out Of Hell ismini alacak olan oyun, yeni 10 level içerecek. Yeni multiplayer modlar, haritalar ve modeller olacak. Tabii, expansion yeni silahları da beraberinde getirecek. Painkiller: Battle Out Of Hell, bu senenin sonlarında piyasalarda olacak, ayrıca 2005 yılının başlarında tamamlanmak üzere, bir de Xbox versiyonu düşünülüyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 14:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Biraz daha ağrı kesiciye ne dersiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×