Biri bu savaşa dur demeli

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Geldik fuar'ın en büyük ve iht
Geldik fuar'ın en büyük ve ihtişamlı tabelası'nın altında yatanlara. Evet doğru düşündünüz Microsoft. Son günlerde Sony ve Nintendo'nun ataklarına karşın yeni konsolu X-Box360 ile saflarını korumaya çalışan firmanın standında aslında önemli sayılabilecek bir gelişme var. Epic Games'in X-Box360 için çıkaracağı ilk oyunun tanıtımı. Evet bu haber oldukça önemli çünkü konsol bu oyunla birlikte aslında ciddi anlamda görücüye çıkmış olacak. Evet şimdi birazda oyunun öneminden çok içeriğinden söz edelim. İlk olarak üçüncül kişi kamerasından oynacağımız oyunda Unreal 3 motoru kullanılmakta buradan da anlaşılacağı üzere oyun teknik açıdan oldukça sağlam olacağa benziyor. Bunun dışında oyunda dikkatimizi çeken bir diğer şey ise yapay zeka. Yapaz zekanın diğer oyunlardan ciddi anlamda çok farklı olması için çalıştıklarını söyleyen firma bu konuda kısaca şöyle bir açıklama yapıyor. Biz burada birlikte savaştığınız adamlar ile aynı online oyunda olduğu gibi o anki ruh halleri vede yetenekleri ile doğru orantılı olarak savaşın temposunun düşeceği yada artacağı söyleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 18:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Biri bu savaşa dur demeli

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×