Biri bu savaşa dur demeli

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Geldik fuar'ın en büyük ve iht
Geldik fuar'ın en büyük ve ihtişamlı tabelası'nın altında yatanlara. Evet doğru düşündünüz Microsoft. Son günlerde Sony ve Nintendo'nun ataklarına karşın yeni konsolu X-Box360 ile saflarını korumaya çalışan firmanın standında aslında önemli sayılabilecek bir gelişme var. Epic Games'in X-Box360 için çıkaracağı ilk oyunun tanıtımı. Evet bu haber oldukça önemli çünkü konsol bu oyunla birlikte aslında ciddi anlamda görücüye çıkmış olacak. Evet şimdi birazda oyunun öneminden çok içeriğinden söz edelim. İlk olarak üçüncül kişi kamerasından oynacağımız oyunda Unreal 3 motoru kullanılmakta buradan da anlaşılacağı üzere oyun teknik açıdan oldukça sağlam olacağa benziyor. Bunun dışında oyunda dikkatimizi çeken bir diğer şey ise yapay zeka. Yapaz zekanın diğer oyunlardan ciddi anlamda çok farklı olması için çalıştıklarını söyleyen firma bu konuda kısaca şöyle bir açıklama yapıyor. Biz burada birlikte savaştığınız adamlar ile aynı online oyunda olduğu gibi o anki ruh halleri vede yetenekleri ile doğru orantılı olarak savaşın temposunun düşeceği yada artacağı söyleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 22:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Biri bu savaşa dur demeli

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×