Birinin ismi, diğerinin fiyatı

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Birinin ismi, diğerinin fiyatı
Japon oyun medyasında bu ara konuşulan çok önemli iki şey var. Birincisi Nintendo DS'nin yeni adının Nintendo DGB olacağı. Nintendo'dan henüz resmi bir açıklama gelmemesi bu isim dedikoldularının artmasına sebep oalcak gibi. Bir diğer konu ise, Sony'nin şaheseri PSP'nin fiyatının ne olacağı. Yine kulaktan kulağa dolaşan sesler, bu makinenin yaklaşık 500$ olacağı yönünde. Bu dedikoduların çıkmasının sebebi ise, E3 fuarı sırasında Sony yetkililerine "PSP'nin fiyatı ne olucak??" sorusuna verilen, "Belki 250$ belki 350$ belki de 500$...Aslında 500$ PSP'nin başlangıcı için oldukça uygun bir rakam gibi görünüyor." cevabıydı. Aslında bu açıklamalar Nintendo cephesini sevindiriyor çünkü Sony, PSP'yi bu fiyatla piyasaya çıkarırsa, Nintendo el konsollarında fiyat olarak çok cazip görünecek. Bekleyip göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Birinin ismi, diğerinin fiyatı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×