Biz ne oynuyoruz?

Team One!
Team One! 3.06.2010 - 12:31
Sorup duruyorsunuz? İşte oynadıklarımız.

Murat Oktay
Ah birde şu oyundan kendimi kurtarabilse idim. "Age Of Empires: The Conquereros" derim başka birşey demem. Her geçen gün yeni stratejiler belirleyip daha üst rakipler ile boğuşmak çok zevkli oluyor. Kaybetmekten utanmadığım tek oyunda diyebilirim.

Ant Köksal
“Painkiller tüm vaktimi aldı” derim ben.. Doğru dürüst bir oyun gelmedi zira. Tam sürümü gelene kadar demosu ile ediyordum..

Atalay Keleştemur
Özellikle yazı yazmaktan yorulduğum zamanlarda imdadıma koşan oyundur Total Club Manager 2004. Küçük bir takımı birinci lige taşıdıktan sonra bir de rüya takım diye adlandırabileceğimiz Real Madrid ile oynamaya karar verdim.

Ozan Uzun
Beyond Good & Evil’da Latin güzelini canlandırmak çok hoşuma gitti. Eğlenceli oyunlar, şirin grafikler, basit konu insanı yormadan iyi vakit geçirmesini sağlıyor. Arada yaratık tokatlayarak da stres atıyorum. Oyunun tek sıkıntı konsol özentisi save sistemi ; sistemi adam gibi olsaydı bu oyun daha çok iş yapardı.

Berk İybar
Uzun zamandır başına oturup zaman harcadığım bir oyun yoktu. Ancak Worms3D’den aldığım zevk her geçen gün artıyor. Bilgisayar oyunu namına solucanlardan daha fazla ciddiye aldığım bu kadar komik ve bana haz veren hiçbir şey yok! Şimdi, rüzgarı hesaplayıp bazuka atışımı yapmacağım!

Arda Gündüz
Çocukluğumdan beridir bende bir Mortal Kombat hastalığı vardır zaten. Okuldan geldikten sonra hemen bilgisayar başına oturup Mortal Kombat ile stres atmak için okul bitimini iple çekerdim. Şimdi yeni Mortal Kombat oyununun duyurulmasından sonra PS2'lerde uzuun bir süre önce piyasalarda yer alan Mortal Kombat: Deadly Alliance'ı tekrar oynamaya ve yeni Mortal Kombat'a hazırlanmaya başladım.

Ceyhun Altıok
Son zamanlarda en çok keyif alarak oynadığım tek oyun Need For Speed: Underground. Her seferinde farklı bir araba modifiye etmek çok zevkli oluyor. Oyun'u açmadan önce Winamp dan 4 Tune 500 adlı parçayı repeat yapıyorum ve kendimi tam anlamı ile yarış atmosferi içinde buluyorum.

Can Gülay
Arkadaşlarla gazozuna Pro Evolution Soccer 2 oynuyoruz görmüyor musun? Yeni çıkan oyunlardan beni pek kesen yok, MGS3 ve SH4 çıkana kadar da başka bir oyun oynamayı düşünmüyorum. Hem sus şimdi, bak senin yüzünden gol yedik, hadi git işine!

Emre Ede
Düzenli olarak multiplayer olarak Worms 2 oynadım. Bence tek bilgisayarla oynanabilen en güzel mp. Bütün oyun boyunca rakiple birbirimize “yaşlı kadın” ve “süper koyun” atıp durduk.

Erdinç Yılmaz
Singles oynadım. Ama bir türlü istediğim aksiyonu elde edemeyince firmayı mahkemeye vermeye karar verdim. O kadar ümitlendirmişlerdi halbuki.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 15:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Biz ne oynuyoruz?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×