1/2

Biz ne oynuyoruz - Volume 4

Team One!
Team One! 3.06.2010 - 12:31
Açıklamaya devam ediyoruz. Biz ne oynuyoruz!
İnceleme yaz ama nereye kadar? Elbette bu güzide ekibin oyun oynaması gerekiyor. Bizde takımın bir çoğuna sorduk; ne oynuyorsunuz? diye. Çok farklı cevaplar aldık...

Can Sağlam

Vampire The Masquerade’i nihayet bitirdikden sonra, kendimi Scrapland’in o müthiş eğlenceli dünyasına bıraktım. Özellikle geçen yıl çıkan Beyond Good&Evil’a bazı yönlerden oldukça benzediği için daha bir ilgimi çeken bu oyunu oynamanızı öneririm. Scrapland dışında, zamanımın kısıtlı olmasından dolayı başka bir şey oynayamıyorum. Zaten oyun piyasası da küçük bir kuraklık yaşıyor bu dönemlerde. Fakat bir kaç gün önce çıkan KOTOR 2’yi oynamazsam çatlarım. Bu yüzden bu oyunu hemen almalı, oynamalı, tüm sonlarını görmeli, suyunu çıkarmalıyım...

Erdem Maşlak

Yeni oyun yok allasen, ne oynayalım. Şimdilerde deli gibi Hearts of Iron 2'ye sardım. Almanya ile bu savaşı kazanacağım, ondan sonra da Türkiye'yi alıp biraz fantazi yapmayı planlıyorum. İkinci Dünya Savaşı'nı en iyi işleyen oyunlardan birisi, belki de en iyisi. Biraz zor olsa da insan kaptırdığı zaman günlerce oynayabiliyor. PES4'e de yeni yeni ayak uydurmaya başladım, gecelerde de onu oynuyorum. Bölüm bölüm geçilen oyunları pek oynamamaya çalışıyorum, çünkü okul başlayacak az bir süre sonra. Yarım bırakmak pek güzel olmaz.

Ömer Hakan Şimşek

WoW. Gece, gündüz, tatil, iş demeden WoW. Bir oyun bu kadar mı mükemmel bir atmosfere sahip olur? Bu kadar mı insanı içine çeker? Öyleki aylardır merakla beklediğim K.O.T.O.R 2’ye bile sadece göz ucuyla bakabildim. Geri kalan unsurlar çok yenilik içermesede sadece atmosfer yeterli. Elimde baltamla kırmızı topraklarda gezip, halkımın kötü yazgısını değiştirmeye çalışmak, keşfedilmemiş topraklarda gezmek ve onurum için savaşmak. Blizzard gerçekten harika bir iş çıkarmış. Daha söylenecek çok şey var ama büyük savaş şefi Thrall beni çağırıyor. Görev beklemez. Lok-tar Ogar...

Başar Özcan


Bu aralar yapay zeka beni çok mutlu etmediğinden gerçek oyuncular ile kapışıyorum. Counter’dan sıkıldıktan sonra keşfettiğim Soldat ile boş zamanlarımda gönül eğlendiriyorum. Ama oyun oynamak için uygun uzun zaman bulduğumda ise olabildiğince Knight Online ve Ragnarok Online’ın dünyasını keşfetmeye çalışıyorum. Ayrıca ilk gözbebeğim olan Ultima Online’ın Samurai Empire ile gelen büyük alanları ve yeni yaratıklarlada keyifli zaman geçirebiliyorum. Büyük bir hayalkırıklığına uğradıktan sonra nasıl Settlers 5’i severek oynadığımı ise gerçekten bilmiyorum. Şu aralar ise oynadığım ve zevk aldığım oyunlar ise NFS: Underground2(evet hala niye kızıyorsunuz ki) ve Battle for Middle Earth.

Aykut Göker

Şu sıralar itinayla Prince of Persia Warrior Within ve NFS: Underground-2 oynamak istiyorum ama yapamıyorum. Şu Football Manager-2005 ve Lotr-Battle for Middle Earth yüzünden, tam anti sosyal biri oldum. Birde uzak doğudan gelen futbol kasırgası PES-4 var! Birde o yetmezmiş gibi EA Sport, UEFA Champions League’yi çok güzel yenilikler ve geliştirmelerle piyasaya sürmüş. Gelde çık şimdi işin içinden. Ya World of Warcraft’ta ne demeli? Öve öve bitiremiyorlar... Hayır daha fazla katlanamayacağım. İnsaniyet namına oyun piyasasının biraz durulmasını rica ediyorum(!) Çünkü yetişemiyorum oyunlara!

Erdinç Yılmaz

Şu sıralar The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth'ü bitirmeye çalışıyorum. Beklediğimden de uzun çıktı. Helms Deep savaşını sırf ihtişamını izlemek için 4-5 kere oynadığımı saymazsak hızlı da ilerliyorum. Bununla birlikte Scrapland ikinci favorim. Beyond Good And Evil tarzı olması, onun gibi kendine özel bir dünya yaratmış olması beni sardı açıkcası.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×