1/3

Biz ne oynuyoruz - Volume 5

Biz ne oynuyoruz - Volume 5

Team One!
Team One! 3.06.2010 - 12:31
Team One ne mi oynuyor? Cevabı içeride!
Team One, önüne gelen her oyunu inceler durur. Bununla beraber unutmamak lazımdır ki, ekipteki her bireyin, kendi kişisel zevkleri ve beğenileri vardır. Hayata bakış açılarını da etkileyen bu özellikler, hiç şüphesiz ki seçim yapma mekanizmalarını da etkilemektedir. Tabii bu durum oynadıkları oyunlarla birebir doğru orantılı. Kimisi strateji ve RPG’lerden başını kaldıramazken, bir diğeri spor ve FPS’lerden bir an olsun ayrı kalamaz... Bizde “kim ne oynuyor” diye, Team One bireylerinin dünyasına indik, sorduk soruşturduk. Birbirinden ilginç cevaplar aldık. Sonunda bir sis perdesi daha ortadan kalkıyor(!) İşte bakın! Team One ne oynuyor?

Erdem Maşlak

Bi WOW başlayalım dedik; o sıra piyasada bulamadık. Matrix'e az buçuktan bi göz atayım dedim; fiyatı biraz tuzlu geldi. Eeeh be!! dedim ben de; gittim bitiremediğim macera oyunlarını baştan sonra sıradan geçtim. Legacy: Dark Shadows ve Moment of Silence bitti Allah'a şükür. Bi de şimdi Obscure'e başlasam nasıl olur diye düşünüyorum. SWAT, Doom: RoE, Act of War gibi bilimum manyaklık derecesinde oyun var. Bi de Aykut var. Duuur,,, ona da bir-iki kelamım var! Yaw Aykut; sen konuyu yanlış seçiyorsun, ben sana söyleyeyim. Kaç aydır “Team One! Ne Oynuyor?” dedin; bir de “Ne Oynayacak??!” demedin gitti. Ama ben yine de söylerim buradan; bütün MK cerahının bildiği gibi deli gibi Still Life ve Neocron 2 bekliyorum.

Aykut Göker

Biz ne oynuyoruz - Volume 5
Her daim oynadığım Football Manager’ı saymadığımız takdirde, bugünlerde PES-4 ile çok zaman geçirmeye başladım. Arda Gündüz’ün gitgide bu oyunu öğrenmesi(!) beni biraz sıkıntıya soktu açıkcası. Bunun üzerine bende sık sık PES oynayarak antrenman yapmaya başladım. Futbolu hayatımdan uzaklaştırdığımızda, geriye kısa süre önce bitirdiğim Swat-4 kalıyor. Uzun zamandır böylesine zevkle hiç bir FPS oynamadığımı belirtmek isterim. Öyleki aynı dönemde edindiğim Doom 3: Resurrection of Evil bile, sırf bu nedenden çok basit geliyor. Daha oyunun başlarında olmama karşın, şimdiden sonunu nasıl getireceğimi düşünmeye başladım. Açıkcası oyun, sıradan bir FPS’den çokta öteye gidememiş. Bunların dışında birde fırsat bulup oynamak istediğim oyunlar var; Prince of Persia: Warrior Within, Need for Speed: Underground 2, Silent Hill 3(Doğru okudunuz. Hala bitirmek nasip olmadı)... bunlardan sadece bir kaçı. Gelelim Erdem’in fikrine. Evet iyi fikir! Bende yazayım en iyisi ne oynayacağımı; Ey Merlin’in Kazanı milleti; İçimdeki bastırılmış cinayet işleme duygusunu(!) Hitman: Blood Money’le tatmin etmeyi planlıyorum! Daha Legal birşeylerden bahsedecek olursam(!), Half Life 2 – Aftermath’i de merakla beklediğimi söyleyebilirim. Madem sordun Erdem sonuçlarına katlanacaksın : )) . Football Manager 2006, PES-5, NFS: Most Wanted... ve yerli oyun sektörüne de selam olsun, Pusu’yu henüz alıp oynayamadım. Onuda merakla bekliyorum. Açıkcası demo’sunun tadı damağımızda kaldı... Neyse lafı daha fazla uzatmadan, topu Emre Günen’e bırakayım...

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×