Bizarre Creations kapatıldı

Erkut Köse
Erkut Köse 17.11.2010 - 09:59
Activision cephesinde şok gelişme

Blur, Project Gotham Racing ve son dönemde de James Bond 007:Blood Stone'la adından sıkça söz ettiren Bizarre Creations kapatıldı. Kapatılma nedeni yapılan olarak mali başarısızlıklar gösterildi.

Bizarre Creations kapatıldı

Activision'dan gelen tam açıklama ise şöyle:

"Bizarre Creations'ı aldığımızdan beri geçen üç yıl içerisinde, takım çok iyi işler başardı. Yaptıkları oyunlar yarış oyunlarına yeni bir soluk getirdi. Ancak Blur gereken ilgiyi göremedi. Bizarre kesinlikle çok yetenekli bir takım. Ama ekonomik faktörleri göz önüne aldığımızda böyle bir karar vermek zorundaydık."

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bizarre Creations kapatıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×