Black Desert Mobile Android ön lansmanını yapacağı ülkeler açıklandı

Black Desert Mobile Android ön lansmanını yapacağı ülkeler açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 29.10.2019 - 12:05
Oyun hangi ülkelerde olacak?

Pearl Abyss, 2 milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşan Black Desert Mobile’ın, bugün 7 ülkede Google Play Store üzerinden oyun dili İngilizce olarak ön lansmanını yaptı. Artık Türkiye, Avustralya, Malezya, İrlanda, İsveç, Şili ve Kanada'da oynanabilir olan Açık Dünya MMORPG oyunu, 2019’un kış aylarında hem iOS hem Android için dünya genelinde çıkışını gerçekleştirecek.  

Aksiyon ve macera mobilde devam edecek!

Black Desert Mobile, Maceracıların Black Desert'ta yaşadığı benzersiz oyun deneyiminin yanında, aynı hızlı tempolu aksiyon savaş sistemini sunuyor. Maceracılar yalnızca eşsiz bir savaş sistemi ve kişiselleştirme seçeneklerini keşfetmekle kalmayıp, aynı zamanda Balıkçılık, Toplama, Ticaret, At Çiftleştirme, Üretim ve Kamp yönetimi gibi çeşitli yaşam becerilerine de sahip olabilecekler. Maceracılar; Yükseltme, Aksesuarlar, Petler ve Kara Ruh gibi farklı özelliklerle güçlerini artırabilmenin yanında Klanlar, Kara Ruh Modu ve gerçek zamanlı bir Pazar ortamı da dahil olmak üzere sürükleyici oyun seçenekleri sunan oyun içi sistemlerin keyfini çıkarabilirler.

İlk deneyimleyen siz olun!

Maceracılar yeni yolculuklarına beş karakter sınıfından birini seçerek başlayabilirler: Warrior, Ranger, Giant, Witch veya Valkyrie. Oynanan sınıfa bağlı olarak, düşmanların çevresinde ustaca manevra yapmaktan, büyüyle ateş, buz, rüzgâr, şimşek ve toprağı kullanmaya kadar farklı becerilere sahip olabilirler. Ön lansmanda oynayan maceracılar, bu yılın ilerleyen zamanlarında Black Desert Mobile dünya çapında hizmete sunulduğunda da kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler.

Bunun yanında, iOS kullanıcısı olan Maceracılar, Black Desert Mobile resmi web sitesi üzerinden kayıt yaptıktan sonra iOS App Store üzerinden ön sipariş vererek, oyun içi özel eşyaları elde edebilirler.

-Basın bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 05:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2019 23:14
mena ya p2w diyorduk da bu oyun aşırı p2w bu arada android denedim direk çıktım

not: 4 yıllık bdo oyuncusuyum
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2019 18:08
Yalanını sevsinler. :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2019 17:44
İyide oyun yayınlandı furkan. Playstore da ön kayıt yaptırmıştım 5 gün önce oyun kullanıma açıldı diye bildirim geldi. Ne kışı.?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2019 15:58
Avustralyada Serverlari yok ama lansmani var vay be
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×