Black Desert Online Kapalı Beta süreci başladı!

Black Desert Online Kapalı Beta süreci başladı!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.11.2017 - 08:43
Kapalı beta süreci dün itibari ile başladı

Koreli şirket Pearl Abyss tarafından geliştirilen, tüm zamanların en gelişmiş MMORPG oyunu olan Black Desert Online, kendi oyun motoru Black Engine’i kullanarak uçsuz bucaksız bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dünya çapında milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan devasa çok oyunculu rol yapma oyunu (MMORPG), oyunda ilk olmak isteyenler için Kapalı Beta sürecini başlatıyor.

Black Desert Online Kapalı Beta süreci başladı! 

Black Desert Online, 6 Kasım’da sonlanan CCM adlı karakter yaratma deneyimi sunan sürümden sonra Kapalı Beta ile oyunculara açılıyor. Paket satın alan kullanıcıların herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın erişebildiği Kapalı Beta, 8-12 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.

6 Eylül’de satışa çıkan Ön Sipariş paketleri, MMORPG oyuncuları için sürpriz ek özellikler içeriyor. Bu paketlerden alan oyuncular, karakterlerini önceden yaratıyor ve oyun yayına girdiğinde sadece güncelleme yaparak hemen başlayabiliyorlar.

Black Desert Online Türkiye resmi sayfasında (https://www.tr.playblackdesert.com) satışa çıkan paketlerde bulunan özellikler ve ekstralar şöyle: 

Sınırlı Paket - 49 TL

Oyuna giriş bileti, Kapalı Beta Testi (CBT) giriş bileti, Açık Beta Testi’ne (OBT) 1 gün önceden giriş bileti, 2 adet misafir kartı, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion’un kutsaması (5 adet), 1 adet pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (5 adet), Beyazlatıcı (5 adet).

Özel Paket – 99 TL

VIP davet kartı (CBT girişi, OBT’ye 3 gün giriş hakkı sağlar), 3 adet misafir kartı, Aile/Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, CBT özel unvan, 1 karakter slotu geliştirme, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion’un kutsanması (10 adet), Aşama-5 at amblemi kuponu, 1 pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (10 adet), Beyazlatıcı (10 adet), 8 envanter slotu, gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu, 300 inci.

Efsanevi Paket– 199 TL

VIP davet kartı (CBT girişi, OBT’ye 7 gün önceden giriş hakkı sağlar), 5 adet misafir kartı, Aile/Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, CBT özel unvan, CBT özel aksesuar (göz, dudak ve kulak), 2 karakter slotu geliştirme, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion’un kutsanması (10 adet), profesyonel işçi sözleşme paketi, Aşama-5 at amblemi kuponu, at flütü (kalıcı), seçilen 1 pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (30 adet), Beyazlatıcı (30 adet), Shudad silah/kıyafet seti, 16 envanter slotu, gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu, 600 inci.

Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 18:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 09:21
Bir oyunda tek satın almalı olup envanter genişletme ve slot genişletme varsa oyunun geleceğini pek iyi görmüyorum genelde bu tarz oyunlar p2w olarak devam ediyorlar zaten ilk zamanında herkes p2w diyordu buna parana verene kadar gidin gw2 oynayın hiç yoktan salak şeylere bile para vermezsiniz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 17:06
Bless online gibi kaliteli bir mmorpg geliyorken , kim ne yapsın BDO'nın TR serverını. EU olsa hadi neyse.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 12:18
La ne PR yaptı bu oyun da. Ama nedense fos çıkacakmış gibi hissediyorum. Oyunu oynamadan böyle bir izlenim yarattı bende.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 10:46
Tr de bir mmorpg nin tutması için 3 kural...

1-Pazar koy oyuna bildiğin enayiler vakit kaybetsin diye tezgah koy adam tezgah açsın,binlece rahat satış yöntemi varken sen tezgah aç bırak vakit kaybetsin enayiler

2-Gold alım/satım reel para karşılığı

3-F2P

tada,nur topu gibi 1 milyon useriniz oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×