Black Desert Online ücretsiz elde edebilirsiniz

Black Desert Online ücretsiz elde edebilirsiniz

Berat Darıcı
Berat Darıcı 22.04.2020 - 11:40
Pearl Abyss'den oyunculara Black Desert Online için kalıcı olarak ücretsiz elde elde fırsatı. Etkinlik 30 gün sürecek, oyunun yeni güncellemesi yayınlandı.

Kore merkezli Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve ülkemizde yayınlanan Black Desert Online için yeni bir etkinlik bugün oyuna gelen güncelleme ile beraber başlatıldı. 20 Mayıs 2020 Çarşamba 23:59'a kadar 30 günlük misafir kartını alarak oyunu 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca bu 30 günlük süre içerisinde karakterinizi 50. seviyeye ulaştırırsanız oyun, kalıcı olarak sizin oluyor.

Bilmeyenler varsa Black Desert Online evreninde biraz zorlama ile karakterinizi 1 günde çok rahat 50. seviyeye getirebilirsiniz. Yani oyunun bir nevi ücretsiz bir şekilde dağıtıldığını söylesek yanlış olmaz.

Black Desert Online ücretsiz elde edebilirsiniz

Ayrıca oyuna bugün getirilen etkinlik ile tüm serverler da arsha sunucusunda olduğu gibi %50 eşya düşürme oranı getirildi. Bu oran hali hazırda arsha sunucusunda olan %50 eşya düşürme etkisinin üzerine eklenmiyor. Bunların dışında Ramazana özel olarak 6 Mayıs 2020 Çarşamba 10:00'a kadar oyunun Steam paketlerinde %40 indirim başlatıldı. Paketlerin tam isimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

  • [TR&MENA] Black Desert - Bronze->Silver Package
  • [TR&MENA] Black Desert - Bronze->Gold Package
  • [TR&MENA] Black Desert - Silver->Gold Package
  • [TR&MENA] Black Desert - Silver Package (YENİ)
  • [TR&MENA Black Desert - Gold Package (YENİ)

Geçtiğimiz hafta oyuna 280 saldırı gücüne sahip oyuncular için yeni bir grind alanı getirildi. Calpheon kalesine bağlı olan bu bölge 2 kişilik partiler için öneriliyor ve aynı anda Mirumok alanında olduğu gibi her iki ayrı oyuncu içinde ayrı ayrı çöp atıyor.

Black Desert Online karantina döneminde sunucu sıkıntısı ile gündemde

Açık dünya rol yapma oyunu herkesin evde olduğu bu zor günlerde özellikle bağlantı noktası savaşları sırasında yaşanan sunucu doluluk sıkıntısı ile uğraşıyor. Yaklaşık 3 haftadır ciddi bir seviyeye gelen bu sıkıntı lag dışında oyuncuların karakterlerini geliştirmek için yaratık bölgesi bulamaması ile sonuçlanmakta.

Oyunculara göre en az 2, mümkünse 4 yeni sunucunun getirilmesi bu krizi çözecek. Bugün getirilen güncelleme ile yine bu soruna bir çözüm getirmeyen Pearl Abyss, üstüne oyunu ücretsiz yaparak mevcut oyuncuların daha fazla tepkisini çekmeyi başardı.

Black Desert Online'dan Elazığ depremzedelerine yardım geldi.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 17:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2020 18:15
Nepenthe anchor mülküdür V2
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2020 14:53
new world bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2020 16:16
Güzel oyunda pve yok pvp de sağlam değil yeni oyunlarını bekliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir