Black Desert Online'ı yeni güncelleme ile periler basacak

Black Desert Online'ı yeni güncelleme ile periler basacak

Kerem Koldakoç
Kerem Koldakoç 12.04.2018 - 15:56
Bakım arasında yeni güncelleme de gelecek

Hepimiz fantazi dünyasında gezinmeyi severiz. Boynuzlu atlar, ejderhalar, minatorlar, cüceler, sentaurlar ve tabii ki periler. Bunun farkında olan Black Desert Online yapımcıları, bir sonraki bakım arasından sonra, oyuna perileri eklemeye karar verdi. Her ne kadar bir boynuzlu at kadar ''sihirli'' olmasa da, periler de oldukça gizemli yaratıklar.

Black Desert Online'ı Periler Basacak

Black Desert dünyasında açılan bir rift ile ortaya çıkacak olan periler, gerekli görevleri bitirdikten sonra etrafınızda uçmaya başlayacaklar. Bu periler, seviyeye göre farklılık gösterecek dört farklı tür ile karşımıza çıkacaklar. Bu arada maksimum seviyenin 40 olacağını da belirtelim. 

Tüm periler, nadir item düşme olasılığını arttıran +1 Şans pasif yeteneği ile birlikte gelecekler. Tabii ki perilerin bize vereceği özellikler sadece bunla sınırlı kalmayacak. Karanlık yerlerde fener görevi yapabilecek, canımız azaldığında otomatik olarak can iksiri verecek ve hatta herhangi bir ceza almadan tekrar canlanmamızı sağlayabilecekler. Bu yetenekler her 10 seviyede bir rastgele olarak kazanılacak. Peki perinizin seviyesini nasıl arttıracaksınız? Tabii ki onu güzel yiyecekler ile besleyerek! Ve perilerin Rocaba, Grunil ve Tatlı Bal Şarabına bayıldığını söylemeden geçmeyelim.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 14:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2018 11:09
ben de yorumum gitti mi bilmiyorum ama periller bence de arkadaşın dediği gibi hem güzel bi avantaja sahip ayrıca da fikir olarak hoş :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
alaska
alaska 10.05.2018 22:41
oyuna çok güzel uydurulmuş bence avantajları da güzel olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sananesneak
Sananesneak 8.05.2018 20:07
yeni kullanıcıyım bilmiyorum forumda işler nasıl gidiyor az önce yazdım gitmedi sanırım :D tekrar edeyim periler bence gayet iyi sebebiyse ağırlık limiti arttırabiliyor yani %100 olunca değil de %120 olunca falan yavaşlıyorsun gibi negatif yönüyse zırh vs yedirmen gerekiyor xp için bu da tabi para yiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sananesneak
Sananesneak 8.05.2018 19:57
ağırlık limitini arttırabilme olayı var bence tek işlevi o bir de pot falan basabiliyolar ama perinin seviyesine göre falan değişiyo tek problem hiç artı basılmamış zırh silah yediriyosun öyle xp alıyor :D bir süre sonra periye bir bakmışsın 30 m gitmiş falan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2018 22:06
Çok güzel düşünülmüş, periler yanimizda ucucak ve şansımızı arttırıcak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×