Black Desert Online'ın en büyük güncellemesi Gist'te yer alacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.02.2018 - 09:52
Gist'te Black Desert Online alanına davetlisiniz

Black Desert Online, Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde 1-4 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye’nin tek uluslararası dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul’a katılıyor. Oyunun fuardaki standında, hayranlarını birçok sürpriz etkinlik ve hediye bekliyor.

Bugüne kadarki en büyük güncelleme olacak

Koreli şirket Pearl Abyss tarafından geliştirilen, tüm zamanların en gelişmiş MMORPG oyunu olan Black Desert Online’ın yeni güncellemesi ise Gaming İstanbul’un ilk günü (1 Şubat) kullanıcılara açılacak ve buradaki özellikler, ziyaretçiler tarafından stantta denenebilecek.

Bugüne kadarki en büyük güncelleme ile oyundaki 9 sınıf ‘uyanacak’. Uyanış’a özel yeni silahlara sahip olacak sınıflar, uyanış görevine çıkarak oyunseverlere yeni bir macera daha yaşatacaklar.

Özel hediyeler ziyaretçileri bekliyor

Gaming İstanbul’daki Black Desert Online standını ziyaret edenler, bugüne kadarki en büyük güncelleme ile oyundaki 12 sınıfın, 9’unun güçleneceği ‘Büyük Uyanış’ı deneyebilecekler. Ayrıca Uyanış’a özel oyun paketlerindeki sürpriz indirimleri de oyunun tr.playbackdsert.com adresindeki web sitesinden takip edilebilecek. Standı ziyaret edenlerin özel hediyeler kazanabileceği fuarda, Arsha Arenası PvP turnuvası, herkesin katılabileceği Rulet etkinliği ve cosplay gösterileri de düzenlenecek.

Tüm oyunseverler davetli!

Black Desert Online’ın yapımcı ve yayıncı şirketi Pearl Abyss Türkiye, tüm oyunseverleri 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’ndeki Gaming İstanbul Fuarı’na, Black Desert Online’ın uçsuz bucaksız ve eğlence dolu dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2022 01:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Desert Online'ın en büyük güncellemesi Gist'te yer alacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×