Black Desert Online'ın Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Black Desert Online'ın Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.11.2017 - 12:58
Oyun beklediğimizden çok daha önce geliyor

Black Desert Online'ın Türkiye çıkış tarihi belli oldu. Oyun severler, 8-12 Kasım tarihlerinde düzenlenen Kapalı Beta’ya katılmak için birbiriyle yarışırken, oyunun yapımcısı ve dağıtıcısı olan Pearl Abyss’in Türkiye ofisi de hayranlarına özel yarışmalar ve eğlenceli etkinlikler düzenledi.

Black Desert Online, 6 Aralık’ta açılıyor

Oyunun Kapalı Beta sürecini kaçıranlara müjde veren yayıncı ve dağıtıcı Pearl Abyss, Black Desert Online’ın 6 Aralık’tan itibaren oyunculara açılacağını duyurdu. MMORPG oyunlarında deneyim kazanmak önemli, bu yüzden oyuna erken girişler de önem taşıyor.

Pearl Abyss Türkiye, bu amaçla Black Desert Online hayranları için ön satış paketlerini resmi sayfasında satışa sundu. Bu paketler ile yayın tarihin yanı sıra, 1, 3 veya 7 gün öncesinde oyuna dahil olmak mümkün.

Black Desert Online’ın ön satış döneminde sunduğu paketlere bir yenisi daha eklendi. Yakın zamanda satışa girmesi hedeflenen Başlangıç Paketi; 1 adet misafir kartı, Değerli Paket (30 günlük) ve oyuna giriş bileti içeriyor. Paket 29 TL fiyatla satışa sunulacak.

Yakın zamanda satışa sunulması hedeflenen Başlangıç Paketi’ni satın alanlar oyunun yayın tarihi olan 6 Aralık’ta; Sınırlı Paket satın alanlar 5 Aralık’ta, Özel Paket satın alanlar 3 Aralık’ta, Efsanevi Paket satın alanlar ise 29 Kasım’da Black Desert Online’a erişebilecekler.

Ön satış döneminde paket satın alan oyuncuların Kapalı Beta özel aksesuar ve unvanlarını kullanmak erken giriş yapma zorunluluğu bulunmuyor. Oyunu oynamaya erken başlamasalar da, ön satış döneminde paket satın aldıklarını için bu haklarından faydalanabilecekler.

Black Desert Online’ın toplam beş gün süren Kapalı Beta sürecinde, yabani at ehlileştirme, GameMaster ile saklambaç, el arabası yarışı, havai fişek ve fener gibi etkinlikler yapılırken, oyuncular da özel ödüllerin sahibi oldu. Ayrıca, klan savaşlarına sermaye desteği verilirken, Bağlantı Noktası Savaşı da ilk Balenos Lordlarının belirlenmesini sağladı.

8-12 Kasım arasındaki Kapalı Beta süresince düzenlenen etkinliklerden bir gün sonra verilen ödüller, web deposuna eklenerek ilerleyen günlerde de kullanılabilecekler.

Oyunseverleri bekleyen ödüller bununla da sınırlı değil. Kapalı Beta’da karakterini 30. seviyeye çıkartan, meslek sıralamasında zirveye ulaşanlar, karakterinin ekran görüntüsünü sosyal medyada paylaşanlar arasından şanslı kişiler de hediyelere sahip oldu.

Ödüller arasında dizüstü bilgisayar ve ekran kartı da var

Kapalı Beta’ya 17 Ekim - 30 Ekim tarihleri arasında kayıt olanlar içinden en yüksek Aile Şöhret Puanı’nı elde eden bir azimli kişi ise Monster Abra A7 dizüstü bilgisayar kazanacak. En yüksek puana sahip sonraki 10 kişi efsanevi paket, sonraki 20 kişi özel paket ve takip eden 50 kişi ise sınırlı paketlerin sahibi olacak. Kazananlar 20 Kasım’da açıklanacak. Pearl Abyss Türkiye sunucuları tarafından tutulan sunucu dosyasının kayıtlarına bakılarak belirlenecek olan kazanan, Pearl Abyss Türkiye resmi web sayfasında, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında duyurulacak.

Black Desert Online’ın Kapalı Beta sürecinde verilen diğer hediyeler arasında özel unvan ve aksesuarların yanı sıra, Logitech G213 klavye, SteelSeries Rival 100 fare, Gigabyte GeForce GTX 1070 ekran kartı da yer alıyor.

Basın Bülteni

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 11:39
Ülkemizden tonla para kazanan Türkçe dil desteği vermeyen, taleplere kulak tıkayan oyunları eleştirelim bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2017 16:06
Oyun bedava oynanıyo mu onu anlayamadım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2017 17:09
Oyunun Tr versiyonu Steam'e gelecek mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 13:19
gold satışı olursa başlarım yıl 2017 o kadar vaktimi vereceksem 3-5 birşeyde cebime girmesi lazım...
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 11:54
item takası, para satışı yok maalesef üzgünüm size ekmek yok
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 01:53
malesef para kazanma amaçlı satışlar engelli, aynı b&s ve revelationda ki gibi, para kazanmak istiyorsan gerçek hayatta ticareti dene
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 14:17
bayağı erken çıkıyormuş ama bizim ülkede mmorpg potansiyel para gözü ile bakılıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×