Black Flag'de sarhoş olmak serbest!

Black Flag'de sarhoş olmak serbest!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 16.09.2013 - 00:00
ESRB kızıyor ama
Amerika'nın oyun derecelendirme kurumu ESRB heyecanla beklenen Assassin's Creed IV: Black Flag'in sınıflandırma detaylarını kamuyla paylaştı. Bu detaylarda oyunun genel konusu ve mekanikleri tasvir edilirken ("Bu 17. yüzyılda ganimet peşinde olan bir korsanın ana karakteri olduğu bir serüven oyunu") daha önce paylaşılmamış birkaç detay da gün yüzüne çıktı. Örneğin oyunda tavernalardan alkol alıp sarhoş olabileceğiz. Sarhoş olduğumuzda ekran sallanıp blurlaşacak; oyundaki sekanslardan biri de sarhoşken gördüğümüz halüsinasyonları konu alacak. ESRB aynı zamanda oyunun "cinsel temalara gönderme yaptığını" da tespit etmiş, ama zaten Ubisoft Edward'ın biraz çapkın olduğunu bizlere açıklamıştı. Sizi bilmiyorum ama bu sarhoş halisünasyonu bölümünü çok merak ettim ben.

Black Flag'de sarhoş olmak serbest!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 20:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×