Black Friday indirimlerinde en çok satan oyun hangisi oldu?

Furkan Güler
Furkan Güler 2.12.2019 - 10:29
Tahminleriniz sizi yanıltmayacak.

Geçtiğimiz Cuma başlayan Black Friday indirimleri sayesinde video oyunlarını yakından takip eden oyuncuları kütüphanelerini genişletti. Büyük ve yakın zamanda çıkmış oyunları ucuz fiyattan alan oyuncuların en çok tercih ettiği oyunlar belli oldu. Birleşik Krallık verilerine göre Black Friday döneminin en çok satan oyunu FIFA 20 olmuş. Avrupa bölgesinde büyük bir kitleye hitap eden serinin son oyununun birinci sırada olması zaten bekleniyordu. FIFA 20'nin ardından ise oyun dünyasının fenomen serisi Call of Duty'nin son oyunu Modern Warfare geliyor.

Black Friday indirimlerinde en çok satan oyun hangisi oldu?

Hikaye anlatımıyla dikkatleri üzerine toplayan oyun, karakterleri sayesinde de sevilmişti. Çevrimiçi modlarının kaliteli olduğu oyundan sonra ise üçüncü sırada Star Wars Jedi: Fallen Order bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra Black Friday indirimlerinde Sea of Thieves'in dördüncü sırada olması ilginç. Bir önceki haftanın satış listelerinde 23. sırada olan oyuna indirim yaramış. En çok satan oyunlar şu şekilde,

- 4 1 FIFA 20
- 1 2 Call of Duty: Modern Warfare
- 2 3 Star Wars Jedi: Fallen Order
- 23 4 Sea of Thieves
- 24 5 Minecraft: Xbox Edition
- 3 6 Pokémon Sword
- 7 7 Mario Kart 8: Deluxe
- 5 8 Pokémon Shield
- 6 9 Luigi's Mansion 3
- 8 10 Minecraft: Nintendo Switch Edition

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
shehzadeMurat31
shehzadeMurat31 7.12.2019 16:16
ilk 3'ü paylaşan oyunlar çok iyi... Fifa 20 ve COD: Modern Warfare'yi henüz denemedim ama Star Wars Jedi: Fallen Order'ı masaüstü bilgisayarımda oynadım, gerçekten şimdiye kadar yapılmış en iyi Star Wars oyunu... hem hikayesiyle hem de gelişmiş lightsaber kullanımıyla gerçekten çok iyi bir iş ortaya çıkmış...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2019 23:23
En azından artık GTA5 yok listede. İyi 6 yaklaşıyor 5 satmadıkça
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Friday indirimlerinde en çok satan oyun hangisi oldu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×