BLACK

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Hazırlayan: Ecem Ülgen "lady_croft"

Gümüş Silahlar - Oyunu Normal veya Zor modda bitirin.

M16A2 - Oyunu Black Ops modunda bitirn.

Black Ops Modu - Oyunu Zor Modda Bitirin.

Daha Hızlı M16A2 silahını doldurma özelliği - M16A2 silahıyla son kurşuna kadar ateş ettikten sonra silahı hemen değiştirin ve geri alın silah dolmuş olacak.

Silahı doldururken etrafın net gözükmesi için - Silahı doldururken X tuşuna basın ve hemen Kare tuşuna basın.Silah otomatik dolarken görüntüyü netleştirmek için R1 tuşuna birkaç kez basın.

Sniper Rifle ile x5 Zoom - Sniper Rifle silahı elinizdeyken R3 tuşuna basın ve x2 zoom konumuna getirin. Ardından D-Pad'de yukarı tuşuna basın.

Zırhlı Düşmanları öldürmek için - Bu düşmanların kafalarına ateş etmek işe yaramıyor.Onları öldürmek için sadece Bomba yada RPG kullanmanız gerekiyor.Yada arkalarına geçerek ateş etmelisiniz.
BLACK

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×