Black Ops 4'ün zombi moduna ilişkin ilk görsel yayınlandı

Black Ops 4'ün zombi moduna ilişkin ilk görsel yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.05.2018 - 13:36
Oyunun zombi bu sefer daha korkunç olacak.

Call of Duty serisi içerisinde efsaneleşmiş bir halde olan zombi modu, Black Ops 4 ile birlikte geri geliyor. Oyuncuların başında saatlerini geçirdiği zombi modunu, oyunun geliştiricisi olan Treyarch ekibi yapacak. Kendilerine ait olan resmi Twitter hesabı üzerinden zombi moduna ilişkin ilgi çekici bir görsel paylaşan geliştirici ekip, böylelikle modun oyuna ekleneceğini resmi bir şekilde doğruladı. Diğer bir yandan görselde zombiye de yer veren geliştiriciler, mod içerisinde karşımıza çıkacak olan zombiler hakkında da bilgi veriyorlar. 

Black Ops 4'ün zombi modundan ilk görsel

Görselde dikkat çeken bir başka unsur ise rünler ile yazılmış cümleler oldu. Bu yazılardan herhangi bir sonuç çıkartamayan oyuncular, zombi modunda güzel bir hikayenin olacağını tahmin ediyorlar. Hikaye anlamında seri içerisinde özel bir yeri bulunan Black Ops serisi, bakalım bu zombi modu sayesinde satışlarda başarı sağlayabilecek mi? Ana senaryoyu bu sefer alışılagelmişin dışında yapan geliştiriciler, bakalım geri dönüşlerden memnun olacaklar mı?

Sona geldiğimizde Black Ops 4'ün çok farklı olmasa da, diğer Call of Duty oyunlardan farklı olacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2018 17:03
treyarch adamdır pc ye en çok destek veren düşünen cod yapımcısıdır iw betaya tenezzül etmez sledgehammer beta yapsa bile performans özürlü çıkarır veya sonradan destek vermez bo3 yağ gibi akıyordu fx 8350 de bile pc için yine güzel bir performans bekliyorumzaten pc yi önemsediklerinin haberi vardı
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2018 22:30
BO3 ilk çıktığında optimizasyon özürlüydü, sonradan düzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 10.05.2018 20:19
Aslında hikaye modunun daha farklı olması çok iyi oldu.Sıkılmıştık zaten aksiyon filmi tarzı çoğunluğu script bir hikaye moduna.Zombi modu ise bo2'den beri hiç bir CoD'da pek iyi değildi.Ww2'de de bir süre sonra sıkıyordu yine.Ama bunda çok iyi olacağını düşünüyorum ne de olsa zombi modunu ilk treyarch yaptı ve 3 yıldır hikayeden çok zombi ve multiplayer'a önem verdiyseler bo3'ten sonra paraya kıyıp bir CoD oyunu alacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×