Black Ops betası kesin değil

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.09.2010 - 14:34
Olabilir de, olmayabilir de
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops'un multiplayer betasına dair bazı söylentiler vardı ve bu söylentiler, Josh Olin tarafından yalanlanmıştı.

Yeni bir bilgi veren Treyarch'ın topluluk müdürü Olin, Black Ops'un multiplayer betasının mümkün olabileceğine, ancak garanti olmadığına dikkat çekti. Oyunun çoklu oyuncu modlarına dair yeni videosu bugün yayımlanmış, biz de önceki haberimizde size sunmuştuk.

Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da PC, PS3, X360 ve Wii platformları için raflarda olacak.

Black Ops betası kesin değil
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops betası kesin değil

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×