Black Ops, İngiltere'de 2 milyon sattı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.11.2010 - 00:37
Sadece 1 haftada
Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, İngiltere'de çıktığı ilk hafta toplamında 2 milyon satarak en çok satanlar listesinin ilk sırasına oturdu. Bilindiği gibi Black Ops, ilk 24 saatlik dilimde Amerika ve İngiltere toplamında yaklaşık 5.5 milyon satarak tüm zamanlar rekoru kırmıştı. Black Ops, PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirildi.

Black Ops, İngiltere'de 2 milyon sattı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops, İngiltere'de 2 milyon sattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×