Black Ops'a single ve multiplayer yamalar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.11.2010 - 12:55
PC kullanıcılarına daha stabil bir oyun
Treyarch, Black Ops için ilk yamayı geçtiğimiz günlerde kullanıcılara sunmuştu. Şimdi de yeni yamalar yolda, hatta geldi. Yamalar sayesinde, oyundaki multiplayer oynanıştaki ve server arama kısmındaki bazı hatalar düzeltilecek, bazı silahlara dengelemeler yapılacak, CPU performansında  ve zombi modunda da bazı düzenlemeler yapılacak. Bu güncellemeler, Steam üzerinden otomatik olarak oyuna eklenecek.

Black Ops'a single ve multiplayer yamalar
Güncellendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'a single ve multiplayer yamalar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×