Black Ops'ta bölgesel ayrım yok

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 8.11.2010 - 11:59
Her söylentiye inanmayın
Geçtiğimiz günlerde Internet'te yer alan bir haberde, Black Ops'un PS3 sürümünün multiplayer modlarında bölgesel oyuncu eşleştirmelerinin olmayacağı söylenmişti. Yani aynı ülkedeki oyuncular, birbirleriyle karşılaşamayacaktı. Eşleştirme özelliğinin ise, sadece X360 platformunda olacağı belirtilmişti. Neyse ki bu haber, gerçeği yansıtmıyor. Treyarch'ın topluluk yöneticisi Josh Olin, Twitter sayfasında, bu söylentilerin gerçeği yansıtmadığını bildirerek oyunculara sevindirici bir haber verdi.

Black Ops, 9 Kasım'da PC ve konsollar için satışa sunulacak.

Black Ops'ta bölgesel ayrım yok
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'ta bölgesel ayrım yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×