Black Ops'ta Move, 3D ve Kinect olmayacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 14:16
Orijinal kontroller dururken ne gerek var hareketlere?
Treyarch'ın FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım itibariyle PC, PS3, X360 ve Wii platformları için raflarda olacak. Bugün Gamescom'da stüdyonun iletişim sorumlusu Josh Olin'e, Move, 3D ve Kinect teknolojilerinin oyunda olup-olmayacağı sorulmuş. Olin ise, konu hakkında olumlu cevap vermedi. Zira bu teknolojilerin Black Ops'ta kullanılması düşünülmüyor.

Black Ops'ta Move, 3D ve Kinect olmayacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'ta Move, 3D ve Kinect olmayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×