Black Ops'ta roket üzerinden atlayın

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.11.2010 - 10:51
Oyun sistemini değiştirmek sizin elinizde
Treyarch'ın FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, geçtiğimiz günlerde konsollar ve PC raflarda yerini aldı. Şu an hem Steam, hem PSN, hem de Xbox Live'da Black Ops'a gösterilen ilgi büyük. Tabii ki var olan multiplayer oyun modlarını, kendi oynanış biçiminize göre değiştirmek de sizin elinizde. Tıpkı aşağıdaki videoda olduğu gibi pompalı tüfekle üzerinize gelen roketi patlatabilir ya da öne doğru zıplama özelliğiyle roketin üzerinden atlayabilirsiniz. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'ta roket üzerinden atlayın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×