Black Ops'ta zombiler doğrulandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.10.2010 - 11:53
Nihayet zombilerle tekrar buluşacağız
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops'ta yeni zombi modunun olup-olmayacağı merakla bekleniyordu. Sürekli söylenti haberleri çıkan bu konuda, size bir de ekran görüntüsü sunmuştuk. Kalitesi pek iyi olmasa da, karşımızdaki varlığın zombi olma olasılığı büyüktü. Öyle de oldu. Yetkililer nihayet doğruladı ve 9 Kasım'da çıkacak olan Black Ops'ta yeni zombilerle buluşacağımız da kesinleşmiş oldu.

Black Ops'ta zombiler doğrulandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'ta zombiler doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×