Black Ops'un beta dosyaları sızdı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 18.10.2010 - 16:16
Call of Duty: Black Ops'un Xbox 360 versiyonunun beta dosyaları sızdı.

Treyarch'ın geliştirdiği Call of Duty: Black Ops'un Xbox 360 beta dosyalarının internete sızdığı söylentileri yayılıyor.

Belirtilene göre JTAG kullanan Xbox 360 sahipleri, beta dosyalarıyla birlikte oyunun beta versiyonunu deniyorlar. Bazı oyuncular oyundan aldıkları görüntüleri çeşitli paylaşım siteleri ve forumlarda yayımlıyorlar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un beta dosyaları sızdı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×