Black Ops'un kopyaları çalındı!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 20.10.2010 - 10:03
Call of Duty'nin yeni oyunu yasadışı olarak yayılabilir.

Alabama'da yakalanan bir hırsızın üzerinden Call of Duty: Black Ops'un bir kopyası çıktı. Görünüşe göre hırsız bir DVD basım atölyesinden oyunun ilk kopyalarından birini çalmış.

9 Kasım'da piyasaya çıkması beklenen Call of Duty: Black Ops, bu sızan kopyayla piyasa çıkışından önce yasadışı olarak yayılma tehlikesiyle karşı karşıya.

Tarihteki en büyük oyun açılışına sahne olması beklenen Black Ops'un, Modern Warfare 2'yi bile alt etmesi umuluyor. Ancak gerçekleşen bu hırsızlık olayı, oyunun satışlarını baltalayabilir.

Bu arada hırsızın, çaldığı kopyalardan bazılarını sattığı ve satılan kopyalardan birinin bir yeraltı hacking grubuna gittiği söyleniyor. Treyarch'ın topluluk menejeri Josh Olin'in, bu grubun forum sayfasına katılmaya çalıştığı ve olaya karışan kişilerle görüştüğü belirtiliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un kopyaları çalındı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×