Banner Resmi

Black Ops'un kopyaları çalındı!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 20.10.2010 - 10:03
Call of Duty'nin yeni oyunu yasadışı olarak yayılabilir.

Alabama'da yakalanan bir hırsızın üzerinden Call of Duty: Black Ops'un bir kopyası çıktı. Görünüşe göre hırsız bir DVD basım atölyesinden oyunun ilk kopyalarından birini çalmış.

9 Kasım'da piyasaya çıkması beklenen Call of Duty: Black Ops, bu sızan kopyayla piyasa çıkışından önce yasadışı olarak yayılma tehlikesiyle karşı karşıya.

Tarihteki en büyük oyun açılışına sahne olması beklenen Black Ops'un, Modern Warfare 2'yi bile alt etmesi umuluyor. Ancak gerçekleşen bu hırsızlık olayı, oyunun satışlarını baltalayabilir.

Bu arada hırsızın, çaldığı kopyalardan bazılarını sattığı ve satılan kopyalardan birinin bir yeraltı hacking grubuna gittiği söyleniyor. Treyarch'ın topluluk menejeri Josh Olin'in, bu grubun forum sayfasına katılmaya çalıştığı ve olaya karışan kişilerle görüştüğü belirtiliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 06:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un kopyaları çalındı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×