Black Ops'un özel sürümleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2010 - 21:44
Koleksiyoncular için sınırlı sayıda
Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops için koleksiyonluk paketler geliyor. Buy.com'da yer alan bilgilere göre oyun için "Prestige" ve "Hardened" paketleri çıkacak. Fiyatlarının da 150 ve 80 dolar olacağı öne sürülmüş. Paket detayları ise, henüz belli değil. Geçtiğimiz yıl bu tarz paketler Modern Warfare 2 için çıkmış, paket içeriğinde gece görüş dürbününe bile yer verilmişti. Treyarch'tan resmi duyuru bekleniyor.

Black Ops'un özel sürümleri
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un özel sürümleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×