Black Ops'un silah listesi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.10.2010 - 13:20
Oyunda ne gibi silahlar var?
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops'ta yer alacak silahların bir listesi yayımlandı. İrili-ufaklı aklınıza gelebilecek birçok silahın yer aldığı yapım, serideki en karanlık ve şiddetli oyun olacak. PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen Black Ops, 9 Kasım'da raflarda olacak. Silah listesine ulaşmak için buraya tıklayın.

Black Ops'un silah listesi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un silah listesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×