Black Ops'un yeni multiplayer videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.10.2010 - 17:16
Her çeşitten harita, silah...
Treyarch'ın FPS oyunu Call of Duty: Black Ops'un multiplayer oynanışından görüntüler içeren bir video yayımlandı. İlk kez Modern Warfare ile denenen multiplayer sistemini temelde aynı olarak koruyan yapım, eklediği yeni özelliklerle de oyunculara keyifli anlar yaşatmayı amaçlıyor. Black Ops'ta Soğuk Savaş ve Vietnam cephelerinde yer alacağız. PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen yapım, 9 Kasım'da raflarda olacak. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un yeni multiplayer videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×